O nás

Ročně se v Evropě vyhodí více než 50 milionů tun jídla,

a proto jsme tu my

vakuovačky

Kvalitní ale cenově dostupné řešení

Vakuování potravin je jednou z nejefektivnějších metod pro prodloužení jejich trvanlivosti a uchování čerstvosti. Pokud hledáte kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné vakuovací řešení, jste na správném místě. Naše firma se specializuje na prodej vakuovacích strojů a příslušenství, které splňují nejvyšší standardy kvality. Bez ohledu na to, zda jste začínající podnikatel, majitel restaurace nebo jednoduše milovník vakuování potravin, nabízíme široký sortiment vakuovaček, které vám pomohou uchovat čerstvost a kvalitu vašich potravin.

Přesvědčte se sami:

Pro velkovýrobu

Jsou vhodné pro velkozpracovatele potravin, výrobny polotovarů či balení větších produktů.

zobrazit

Střední a velké podniky

Nejrozsáhlejší kategorie strojů vhodná pro řeznictví, jídelny, restaurace či menší výrobny.

zobrazit

Menší provozovny

Pro menší restaurace a začínající podniky

zobrazit

Když jedna vakuovačka nestačí

Naše vakuovací cesta započala roku 2008, když se pan Miroslav Duroň, tehdejší provozovatel restaurace, rozhodl pořídit vakuovačku pro restauraci. Spojil se proto s rakouskou firmou Rotek, kde si svůj první stroj zakoupil. Netrvalo to dlouho a tento přístroj jej nadchl natolik, že mu zkrátka jedna vakuovačka v životě nestačila. Opustil restauraci a začal se naplno věnovat jiné formě gastronomického odvětví, právě vakuovačkám.

Jak dlouho?

Už 15 let na trhu

Dnes, po 15 letech, jsou Vakuovačky.cz rodinnou firmou sídlící ve Zlíně. Pan majitel Duroň přenesl svoji lásku k vakuovacím strojům na svoji dceru Ivanu, která se stará o marketing a e-shop a na pana Richarda, který zajišťuje servis. Společně se snaží firmu vést srdcem a svou prací a pílí se stát lídrem v prodeji vakuovacích strojů a sáčků na českém a slovenském trhu.

A proč Vakuovačky.cz

Základem je pro naši firmu dodávání kvalitních strojů a příslušenství za velmi přijatelnou cenu a k tomu zajišťování skvělého a rychlého servisu. Stroje i příslušenství se pro nás vyrábí v Rakousku, Itálii a Španělsku v té nejvyšší kvalitě. Náš sortiment nabízí jak vakuovačky pro začínající podniky, tak i pro velkovýrobny. Naleznete však u nás i takové přístroje, které můžete mít i ve Vaší domácnosti.

Pořád si nejste jistí..

Pokud stále váháte, zda začít vakuovat potraviny, máme pro vás skvělý článek, který vám pomůže rozhodnout. Zjistěte pět důvodů, proč byste měli začít vakuovat a objevte všechny výhody, které tato metoda přináší. Přečtěte si náš článek a objevte, jak jednoduché a užitečné může být vakuování potravin. Nechte se přesvědčit o jeho prospěšnosti a začněte využívat výhody již dnes!

přečíst si důvody